LCD SC-8000

ZÁKLADNÍ POPIS:Serd_dotyk1


Dotykový LCD Terminál SC-8000 je moderní prodejní terminál s barevným dotykovým displejem SHARP velikosti 12,1″ (25×19 cm) s 256 barvami (800 x 600 bodů), který poskytuje vynikající zobrazovací vlastnosti. Má kompaktní moderní design a tloušťku pouze 7 cm. Pomocí nožek v zadní části je možno terminál uvést do 7 poloh na stole, pomocí VESA standard lze terminál upevnit na zeď nebo do stojanu. Dotyková, ultra plochá a plně programovatelná klávesnice disponuje 70ti klávesami ve dvou segmentech. Má okamžitý start, bezproblémový provoz, snadnou údržbu a stabilitu při zachování veškerých provozních parametrů současných moderních systémů. Terminál je originálním řešením, které kombinuje moderní počítačové systémy POS s výhodami funkcí klasických registračních pokladen. Na rozdíl od počítačových systémů (počítačových pokladen) je jeho výhodou neexistence robustního operačního systému a pevného disku s uloženými daty. Zákaznický displej je zabudován interně nebo lze použít zákaznický displej externí.

Spustit 3D prezentaci terminálu

Terminál je vhodný do jakéhokoliv restauračního, obchodního provozu, hotelu, bistra, sportoviště, do provozů, kde je potřeba bezproblémový a stabilní provoz s požadavkem rychlé obsluhy zákazníků a využití všech funkcí.

bez operačního systému Windows, nejedná se o běžné PC, ale POS-ECR terminál
dobré funkční vlastnosti
bezproblémový provoz
moderní design

Ovládání terminálu je kombinované, je na uživateli, zda-li zvolí “klasické” ovládání pomocí dvou klávesnic nebo plně využije dotykového displeje. Plný komfort, rychlost a bezproblémovost práce na terminálu zajistí kombinace obou výše uvedených způsobů. Klávesnice jsou integrovány jako dotykové, ultra ploché velmi pohodlně ovladatelné. Celý terminál má moderní design, s příjemným zpracováním povrchu a barevnou kombinací, zároveň poskytující plně funkčnost v různých polohách při práci. Od klasické nastavitelné polohy typu “Áčka” v různých úrovních, přez polohu “DESKTOP” až k montáži na zeď či do stojanu pomocí VESA standard racku (100×100 mm).

tichý chod (bez ventilátoru)
okamžitý start aplikace
zaručitelnost nemožnosti ztráty dat při výpadku napětí
multifunkčnost a otevřenost celého systému, systém který roste s Vámi

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE:

255 zbožních skupin sortimentu
99 hlavních skupin zbožních skupin
255 hlavních skupin PLU
1 až 50.000 položek sortimentu PLU a link PLU (až 120 znaků popisu)
1 až 99 číšníků (obsluhy), možnost elektronických číšnických klíčů DALLAS I-Button
0 až 9 vrchních
1 až 99 platebních kláves
1 až 9 cizích měn
1 až 999 otevřených otevřených účtů - stolů (otevření, zavření, náhled detailů položek, rekapitulace, oddělení, převod položek, tisk náhledu)
elektronický žurnál s více než 100.000 řádky
9 skupin DPH
4 druhy procentuálních a absolutních slev a přirážek
5. úrovňová plně designovatelné touch klávesnice, přímo na ploše displeje
3. úrovňová plně programovatelná touch klávesnice (pevná)
tisk až 16 objednávek (kuchyň, bar, atd.)
až 30 řádků záhlaví a zápatí účtenky, grafické logo na účtence, plně programovatelný desugn účtenek
jazykové plně definovatelné typy účtenek
vedení skladu
velké množství kontrolních zpráv

Přípojná zařízení k terminálu: počítač (10/100 T-BASE), tiskárna účtenek, kuchyňské a barové tiskárny, snímače čárového kódu, digitální váhy, externí displeje, pokladní zásuvky, atd.

Pokladní zásuvka (variabilně zvlášt): kovová - černá, uzamykatelná, obsahuje 8 přihrádek na mince, 4 přihrádky na bankovky s vyjimatelným mincovníkem

Technické parametry: rozměr: hloubka 70 mm - šířka 36 mm - výška 29 mm (desktop), hmotnost: 3 kg, externí 24V adaptér (100-240V, 50/60 MHz, 2.5A), provozní podmínky: 10°C to 40°C, 10% - 85% vlhkosti, Rack VESA standard 100×100 mm pro montáž na zeď nebo do stojanu