Podpora neziskových akcí

Plánujete nějakou dětskou akci? Chtěli by jste ji spestřit lanovými překážkami? Napište na mail: david@jason-drson.com a domluvíme se na podrobnostech.

Podmínky:

1) Jedná se o nevýdělečnou akci pro děti (mělo by se jednat o "veřejnou akci", ne o oslavu narozenin)

2) Lanové překážky postavím ZDARMA. Pokud se jedná o akci mimo BN, uvítám zaplacení dopravy. Pokud to Váš rozpočet dovolí, finanční příspěvek na údržbu a nákup nového materiálu se vždy hodí. Není to ale podmínkou.

3) Při stavbě potřebuji asistenci - stačí mi jeden člověk.

4) Děti se účastní na vlastní nebezpečí! Přestože jsou překážky běžně stavěny asi půl metru nad zemí, je potřeba dodržovat bezpečnostní pokyny. U výše umístěných překážek vždy používám odpovídající jistící techniku.

Žádost na závěr - horolezecká lana, karabiny a další technika není nijak levná. Nákupem či prodloužením jakékoli licence antivirového SW AVG nebo ESET (NOD32) přes firmu SKS-HART, půjde 20% z ceny takto objednaného produktu přímo na nákup dalšího materiálu. A vy zaplatíte naprosto shodnou částku!

Vybrané realizované stavby:

www.JASOŇ-DRSOŇ.com

To je kapitola sama pro sebe - přírodní závod dvojic vznikl v roce 2000. Od té doby zajišťujeme veškerou výpočetní techniku pro zpracování výsledků a snímání čárových kódů. Zároveň pravidelně stavíme "lanové hrátky". V roce 2013 jsme přemostili kokořínské údolí lanovkou dlouhou cca 60 m.

Seznam postavených lanových hrátek:

2011 příměstský atletický tábor Benešov několik lanových překážek na na Sladovce
2012 2013 dětský den ve Václavicích lanové překážky
2013 dětský den MC Hvězdička BN malá lanovka, několik překážek
2013 škola v přírodě - ZŠ Karlov, I.stupeň malá lanovka, lanové překážky
2013 Po stopách bezhlavého rytíře - cyklozávod pro děti - podle Sázavy svižná lanovka řes malou roklinku - v sedácích
2013 narozeniny MC Hvězdička "nebeský výtah", lanové překážky - koupadla